Wskazówki i porady

Zestaw narzędzi szkoleniowych dla sektora kultury i sektora kreatywnego

Monika Kościuk
cze 9 2022

W dzisiejszych czasach rozwój modeli cyfrowych i rozwiązań technologicznych jest w stanie na nowo zdefiniować całą strukturę produktów przemysłowych. Technologie wykorzystywane obecnie do tworzenia tych produktów, jak również cały łańcuch dostaw, są bardzo zaawansowane. W rezultacie mówimy o podjęciu znacznie większych kroków w przyszłość. W dzisiejszych czasach technologia rozwija się szybciej niż kiedykolwiek.

W Instytucie Rozwoju Przedsiębiorczości proponujemy pomysł, który pozwoli rozwiązać problem dysproporcji między popytem a podażą umiejętności w tym sektorze, ponieważ rośnie zapotrzebowanie na przekwalifikowanie i ponowne wykształcenie pracowników, aby mogli oni szybko i łatwo sprostać wszystkim tym wymaganiom. Ideą Instytutu jest możliwość bezpośredniego zaangażowania sektora przemysłowego w przekształcanie systemów edukacji i oczywiście szkoleń.

W rezultacie zapewnimy środki do nauczania nowych umiejętności cyfrowych, które są zgodne z rozwojem technologicznym i przemysłowym w sektorze kultury i sektorze kreatywnym. Instytut promuje opracowanie prawdziwie pomocnego zestawu narzędzi szkoleniowych, który będzie zawierał materiały szkoleniowe dotyczące tych zidentyfikowanych umiejętności, w celu ulepszenia programów szkoleniowych, aktualizacji i przekwalifikowania interesariuszy i pracowników sektora kultury i sektora kreatywnego, skupiając się na przyswajaniu umiejętności cyfrowych i e-kompetencji oraz nabywaniu wszystkich niezbędnych umiejętności.

Zestaw narzędzi będzie zawierał szereg różnych narzędzi szkoleniowych: slajdy, ćwiczenia, przewodnik dla trenera, bibliografię internetową, filmy, wykresy i tabele.

  1. Przeprowadzenie analizy potrzeb szkoleniowych
  2. Opracowanie zestawu umiejętności
  3. Studia przypadków i zalecenia dotyczące polityki

Pomysł ten można łatwo włączyć do projektu realizowanego w ramach programu Horyzont 2020. Jeśli jesteś w trakcie przygotowywania wniosku i szukasz silnych i doświadczonych partnerów oraz podoba Ci się pomysł, który Instytut jest w stanie Ci zaproponować, to zdecydowanie musisz się z nami skontaktować już dziś. Możemy zagwarantować, że nasz innowacyjny sposób myślenia, nasze doświadczenie w dziedzinie projektów unijnych i oczywiście nasza wiedza z zakresu przedsiębiorczości z pewnością będą w stanie zapewnić Twojemu konsorcjum bardzo silnego partnera. Skontaktuj się z naszymi biuramijuż dziś, porozmawiaj z ludźmi odpowiedzialnymi za naszą niesamowitą pracę. Możemy zagwarantować, że będzie to współpraca, z której będziesz zadowolony. Współpraca, która będzie trwała przez wiele lat.

Udostępnij